Здоров'яФізіологія

Підлітки витрачають у день майже 20 годин, сидячи на дивані

Університет Лімерик під керівництвом професора Алана Доннеллі спробував зрозуміти, скільки в середньому сидять дівчатка-підлітки щодня. Для цього використовувалися датчики, які роздали групі підлітків. Ці датчики дозволяли записувати активність людини протягом мінімум тижня.

Виявилося, дівчатка-підлітки сиділи або лежали по 19 годин на день. А це загрожує ускладненнями для серцево-судинної системи надалі. На думку медиків, людей, що ведуть малорухливий спосіб життя, можна занести до групи підвищеного ризику розвитку хвороб. Отже, якщо час, що витрачається на малорухливі заняття, витратити на легку фізичну активність, то можна поліпшити загальний стан здоров’я і знизити ризик ожиріння.

Чим довше людина сидить, тим сильніше у нього змінюється склад і якість тіла. Саме через це розвиваються хвороби серця і судин у міру дорослішання. Не секрет, що останнім часом діти і підлітки стали менш активними. Вони витрачають все більше часу на перегляд ТБ, сидіння в соціальних мережах або за відеоіграми.

Back to top button