ГоловнеПерший урокСценаріїФайли

Перший урок для учнів 9-10 класів «COVID-19 — новий виклик для всього свiту» +Презентація

Перший урок для учнів 9-10 класів «COVID-19 — новий виклик для всього свiту»

Мета: ознайомити учнів із COVID-19, шляхами передачі інфекції, сконцентрувати увагу учнів на тому, як діяти в контексті нового коронавірусу, обговорити важливість соціальної дистанції, миття рук та отримати знання, на які симптоми звернути увагу, щоби вчасно отримати медичну допомогу.

Обладнання: презентація.

Структура уроку

Учні 9–10 класів уже вивчали основи вірусології на уроках біології, оскільки ця тема є складовою курсу загальної біології в 9 класі та курсу 10 класу під час вивчення розділу «Біорізноманіття». Щоб учні зрозуміли особливості коронавірусу, який спричиняє COVID-19, необхідно пригадати загальні особливості вірусів як автономних генетичних структур, що не мають клітинної будови і здатні проявляти ознаки живого лише у клітинах.

Учитель, знаючи темп роботи й технічні можливості своїх учнів, може самостійно визначити часові межі для виконання завдань. Основна мета – якісно пропрацювати тему.

Завантажити: Перший урок для учнів 9-10 класів «COVID-19 — новий виклик для всього свiту» + Презентація (Розмір: 35.3 MB, Завантажень: 12926)
Back to top button