ГоловнеПерший урокСценаріїФайли

Перший урок для учнів 6-8 класів: «COVID-19 — новий виклик для всього свiту» + Презентація

Перший урок для учнів 6-8 класів: «COVID-19 — новий виклик для всього свiту»

Мета: ознайомити учнів із COVID-19, шляхами передачі інфекції, сконцентрувати увагу учнів на тому, як діяти в контексті нового коронавірусу, обговорити важливість соціальної дистанції, миття рук та отримати знання, на які симптоми звернути увагу, щоби вчасно отримати медичну допомогу.

Обладнання: презентація

Структура уроку
Учні 6–8 класів не вивчали основ вірусології на уроках біології, оскільки ця тема є складовою курсу загальної біології у 9 класі, тому знають лише термін «віруси». Отже, щоб учні розуміли особливості коронавірусу, який спричиняє COVID-19, необхідно ознайомити їх із загальними особливостями вірусів як автономних генетичних структур, що не мають клітинної будови і здатні проявляти ознаки живого лише у клітинах. Оскільки учні вже ознайомлені з бактеріями, які також спричиняють поширені захворювання, доцільно під час вивчення нової теми вдаватися до порівняння вже відомих клітинних організмів із неклітинними формами життя.

Учитель, знаючи темп роботи й технічні можливості своїх учнів, може самостійно визначити часові межі для виконання завдань.

Back to top button