Головне

Перший дзвінок 1 вересня пролунає для 430 тис. першокласників

Перший дзвінок 1 вересня пролунає для 430 тис. першокласників
Перший дзвінок 1 вересня пролунає для 430 тис. першокласників
У цьому році з 1 вересня починають діяти нові навчальні стандарти для початкової школи. Згідно з ними, починаючи з першого класу всі школярі починають вивчати іноземну мову, а з другого – «легку» інформатику. Ще одна інновація — введення під час кожного уроку з кожного предмету двох пауз для зарядки.

Близько 430 тис. українських першокласників сьогодні в суботу, 1 вересня, переступлять шкільний поріг.

«На сьогоднішній день ми можемо сказати, що початкова школа готова працювати за новими державними стандартами», — заявив раніше міністр освіти Дмитро Табачник.

За запевненням Міносвіти, всі необхідні підручники — 4,5 млн штук — виготовлено і в повному обсязі доставлено в школи.

У цьому році з 1 вересня починають діяти нові навчальні стандарти для початкової школи. Згідно з ними, починаючи з першого класу всі школярі починають вивчати іноземну мову, а з другого – «легку» інформатику.

Ще однією інновацією стандартів для початкової школи є введення для учнів під час кожного уроку з кожного предмету двох пауз для зарядки. Крім того, збільшено кількість годин для фізичної культури — до 3-х на тиждень.

Нововведення торкнулися і середньої школи — для 5-класників вивчення другої іноземної мови тепер вводиться в обов’язковому порядку.

Для старших класів вводиться можливість — не примусово, а за бажанням — викладання деяких предметів на іноземних мовах.

Back to top button