ГоловнеОсвіта і право

Педагогам НМЦ профосвіти відновили термін основної відпустки

Уряд відновив право педагогічних працівників навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти на щорічну основну відпустку строком у 42 календарні дні. Відповідну постанову було схвалено сьогодні, 11 серпня 2021 року, під час засідання Кабміну.

Торік до Порядку, який визначає строки відпусток, зокрема, педагогічних працівників, були внесені зміни. Розділ, який визначав строки відпусток працівників навчально-методичних центрів було замінено без врахування цієї категорії освітян. Як наслідок, у 2021 році педагоги центрів мали відпустку строком у 24 календарних дні, як це передбачено Кодексом законів про працю України. Завдяки ухваленій постанові працівники методцентрів зможуть, як і раніше, мати видовжений термін відпочинку, а також використати залишок днів основної відпустки до кінця 2021 року.

Правом на подовжену відпустку зможуть скористатися педагогічні працівники навчально-методичних центрів, які обіймають посади:

  • директора, завідувача, начальника;
  • завідувача лабораторії, кабінету;
  • заступника директора (завідувача, начальника), діяльність якого безпосередньо пов’язана з організацією навчальної (наукової, методичної) роботи;
  • методиста.

Постанова набуває чинності з дня опублікування.

Читайте також: У МОН повідомили чи стане вакцинація для вчителів обов’язковою

Back to top button