ГоловнеУчительська

Павло Полянський: Цьогоріч до школи підуть 3,5 млн. учнів

Павло Полянський«У цілому в майже 16,6 тис. загальноосвітніх навчальних закладів цьогоріч ідуть близько 3,5 млн. учнів і 438 тис. першокласників», – повідомив заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський на брифінгу у Будинку Уряду 29 серпня.

Він зазначив, що цього року з-під управління Міністра освіти і науки «випадають» навчальні заклади АР Крим і м. Севастополь та майже 300 навчальних закладів на захоплених терористами територіях Луганської та Донецької областей.

Заступник Міністра повідомив, що для дітей захоплених територій Донбасу початок навчального року буде відтермінований.

Водночас, за його словами, всі діти, які виїхали із зони АТО, безперешкодно будуть зараховані у навчальні заклади за місцем перебування.

Павло Полянський підкреслив, що забезпечення шкіл підручниками – на контролі Міністерства. Він наголосив, що «цього року, вперше за всю історію України, створено репозитарій, де на спеціальному сайті ) у вільному доступі безкоштовно для споживачів розміщено всі підручники для початкової школи та 6 класу».

Він також додав, що з резерву Міністерства та Харківської області буде направлено 1073 комплекти підручників для деяких населених пунктів Донецької області.

Заступник Міністра також повідомив, що реагуючи на виклики часу на Сході України, Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФТ та ДСНС зробили відеоролики для дітей та інформаційні буклети, плакати та методичні рекомендації, «щоб максимально запобігти враженню мінами дітей та дорослих».

Back to top button