Здоров'я

Ожиріння у дитинстві

Ожиріння у дитинстві
Ожиріння у дитинстві
Понаднормова вага у дитинстві, тим більше ожиріння, призводять до цілої низки проблем зі здоров’ям як у дитячому, так і в дорослому віці. Дослідження про це оприлюднили в інтернет-ресурсі ScienceDaily.

У порівнянні з дітьми з нормальною вагою, у дітей із ознаками ожиріння вдвічі більший ризик отримати щонайменше три проблеми зі здоров’ям, які лежать у медичній і психологічній площині, зокрема і в процесі самого розвитку. Ризик у дітей з понаднормовою вагою загалом збільшується приблизно на третину.

Американські дослідники проаналізували дані понад 43 тисяч дітей, віком від 10 до 17 років. Внаслідок дослідження учені визначили увесь обсяг можливих проблем, на які наражаються діти з ожирінням і понаднормовою вагою.

Ці діти, серед іншого, мають тенденцію проблем у царині емоцій та поведінки. Часто такі діти залишаються повторно в одному і тому ж класі, пропускають багато днів навчального процесу. Вони схильні до депресій, мають проблеми з кістками, м’язами і суглобами. Серед них нерідкі захворювання на астму, різного виду алергії, головний біль і вушні інфекції.

На думку науковців, дане дослідження відіграє роль гострого попередження для батьків, учителів і лікарів, які повинні чітко усвідомлювати ризик ожиріння для здоров’я дітей.

Back to top button