Освіта і IT

Освітній омбудсмен вважає, що законопроект про обмеження використання смартфонів на уроках не потрібен

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов вважає, що законопроект про обмеження використання смартфонів на уроках в українських школах, який запропонували на розгляд Верховної Ради, не потрібен. Про це він повідомив в ефірі “Сніданку з 1+1”.

“Вчителі досить широко використовують ґаджети для навчання. Проблема не в тому, що ґаджет є чи немає, проблема, як його використовувати і наскільки вчитель контролює ситуацію в класі. Тим більше, що цей законопроект є абсолютно непотрібним, там пропонується внести зміни до закону про загальну середню освіту, який вже живе кілька тижнів. А буде новий закон, і він вже ухвалений. Депутат не вносив пропозицій, коли протягом 4 місяців працювала робоча група, працював комітет”, – розповів Горбачов.

Так, омбудсмен вважає недоцільним подібний законопроект, адже через кілька тижнів буде підписано закон “Про повну загальну середню освіту”.

Нагадаємо, що раніше нардеп Олексій Гончаренко підготував та подав до Верховної Ради законопроект про обмеження використання смартфонів на уроках в українських школах.

  
Back to top button