Освіта і IT

У Раду подали проєкт закону про заборону використання смартфонів під час уроків

Народний депутат Олексій Гончаренко подав в Раду проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодачих актів України щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету та не створення перешкод для отримання освіти іншими здобувачами освіти».

Про це депутат повідомляє на своїй сторінці фейсбук.

Пряма мова:

«Подав у Раду закон, щоб заборонити у школах використання смартфонів на уроках

Очевидно, що наразі сучасні гаджети надають доступ до будь-якої інформації, що є великою перевагою. Проте з іншого боку це також і обширний доступ до ігор та соціальних мереж, що може відволікати безпосередньо під час навчального процесу. Крім цього глобально постійне «зависання» у телефоні спричиняє не лише велике навантаження на очі та малорухливий спосіб життя, а й призводить до замкнутості дітей, до скорочення спілкування з однолітками та батьками у реальному житті, а також до поширення жорстокого цькування в онлайні.

Заборона на різноманітні гаджети у школах вже діє у Франції, Греції, деяких штатах Америки. Тож я підготував та подав законопроект, щоб і в українських школах обмежили використання смартфонів на уроках. Це має допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним та зменшити кількість випадків інтернет-булінгу.

p.s
ВАЖЛИВО!

Заборона на використання смартфонів буде діяти ТІЛЬКИ на уроках. На перервах смартфонами потрібно і можна користуватися. Якщо на уроках вчителю для заняття потрібно, щоб діти користувалися смартфонами – то це теж можна.”

Нагадаємо, до 1 липня 2020 року 70 тисяч учителів-пенсіонерів буде звільнено.

Back to top button