ГоловнеУчительська

Освіта – найважливіша ланка у побудові успішної держави – привітання С.Квіт

Освіта – найважливіша ланка у побудові успішної держави й формуванні розумних поколінь. Щоб українці були конкурентоспроможними у світі, наші діти повинні отримувати якісну освіту. Тому Уряд України розпочав низку реформ, що спрямовані на досягнення європейського рівня знань та вмінь.

Закон «Про вищу освіту», прийнятий 1 липня 2014, надав широку автономію вищим навчальним закладам, – та попереду у нас напружена робота над новим законом «Про освіту», який покликаний реформувати українську школу.

Уже розпочатий процес децентралізації навчальних закладів, завдяки педагогічній громадськості внесено зміни до державних стандартів освіти, навчальних планів та програм, завершується створення нової системи відбору та друку підручників.

Проте зрозуміло, що без енергії вчителя, його небайдужості до розвитку української освіти, без відданості улюбленій справі – всі ці починання не мали б успіху. Готовність до змін в освіті та віра в якісний результат є запорукою успіху нашої спільної справи.

Шановні вчителі й педагоги! Вірю, що ваші професійні та людські якості, майстерність і творчий підхід, ініціатива й оптимізм стануть тим дієвим поштовхом, що сприятиме масштабному реформуванню освіти.

Напередодні свята хочу подякувати за вашу професійну солідарність і людяність, яку ви проявили, приймаючи у свої навчальні заклади дітей та вчителів з Криму і Сходу.

Дозвольте побажати всім миру, наснаги в роботі, успіхів і творчих перемог.

Дякую Вам за терпіння, мудрість і вірність обраній професії!

З повагою,

Міністр освіти і науки Сергій Квіт

Back to top button