Здоров'я

Освічені люди більше схильні до стресів

Освічені люди більше схильні до стресів
Освічені люди більше схильні до стресів
Люди з високим рівнем освіти частіше відчувають тривогу і занепокоєння, тому більше за інших схильні до стресів.

До такого висновку прийшли дослідники, аналізуючи результати опитування жителів Великобританії, проведеного Національною статистичною службою з ініціативи прем’єр-міністра Девіда Кемерона визначення ступеня задоволеності громадян життям, повідомляє The Daily Mail.

Як показали результати, більш здібні люди, які займаю посади, що вимагають високої відповідальності, реагують, як правило, жвавіше на виникаючі проблеми, в порівнянні з людьми менш здібними, у яких немає серйозних професійних обов’язків. Причиною сильних стресів, як виявилося, був зовсім не рівень заробітної плати, а високий ступінь відповідальності на службі.

Тим часом, раніше психотерапевти з Німеччини встановили, що безробіття для душевного здоров’я може бути небезпечніше стресу, що виникає від робочої перенапруги.

Тим часом фахівці з Единбурзького університету уклали на основі результатів досліджень, що постійні стреси збільшують вірогідність розвитку старечого недоумства і депресії.

А дослідники з Університетів Корнелал виявили, що упорядкована життя і незначний стрес захищають організм від розвитку раку.

Вчені продовжують пошуки ефективних способів боротьби зі стресом. У боротьбі зі стресом також дієві ферменти, які знаходяться у звичайній дині. А чорний чай в короткі терміни відновлює організм після стресової ситуації.

Back to top button