Конспекти уроків основи здоров'я 7 класУсі уроки основ здоров'яФайли

Особливості поширення ВІЛ-інфекції в Україні і світі. ВіЛ/СНІД і права людини (7 клас. Основи здоров’я)

Тема. Особливості поширення ВІЛ-інфекції в Україні і світі. ВіЛ/СНІД і права людини. Причини і наслідки стигматизації і дискримінації. Законодавство України у сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції

Мета: систематизувати знання учнів про особливості поширення ВІЛ-інфекції в Україні і світі, ознайомити з причинами і наслідками стигматизації і дискримінації, положеннями законодавства України у сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції; розвивати навички оцінки ризиків ВІЛ-інфікування у різних ситуаціях, уміння розрізняти прояви дискримінації, зокрема щодо ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД людей; виховувати впевненість у поведінкових реакціях, негативне ставлення до виявів стигми і дискримінації людей, які живуть із ВІЛ.

Обладнання: ілюстративний матеріал, свічка з рожевою стрічкою, стрічки тканини завдовжки 70 см -1 м (6 штук темного кольору), папір формату А3 (3 штуки), олівці, клей, ножиці, кольорові журнали, мультимедійне обладнання та презентація, музичний супровід  (І. Дубцова, В. Романченко «Живи»).

Тип уроку: комбінований.

Завантажити: Особливості поширення ВІЛ-інфекції в Україні і світі. ВіЛ/СНІД і права людини (7 клас. Основи здоров’я) (Розмір: 24.0 KB, Завантажень: 816)
Back to top button