ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Основна сесія ЗНО триває. Завтра абітурієнти складатимуть тест із французької мови

Завтра, 3 червня,  в Україні розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів, які планують брати участь у вступній кампанії до вищих навчальних закладів. Першими за програмою проведення ЗНО будуть проведені тестування з іноземних мов.

Нагадуємо, 23 тисячі випускників, які не подолали поріг «склав/не склав» тесту з української мови і літератури, не зможуть взяти участь у ЗНО з інших предметів, і, відповідно, не зможуть вступити до вищих навчальних закладів у 2015 році.

Завтра розпочинаються тестування з іноземних мов: 3 червня – французька мова; 5 червня – німецька мова; 8 червня – іспанська мова; 10 червня – англійська мова.

Нагадуємо, під час складання тестів учасникам ЗНО буде заборонено використовувати будь-які допоміжні матеріали, окрім тих, що містяться в тестових зошитах, а також мати при собі калькулятори, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали.

Допуск учасників ЗНО до пунктів тестування припинятиметься за 10 хвилин до початку тестування – о 10.50.

Контроль за забезпеченням об’єктивності, відкритості та прозорості проведення ЗНО здійснюватимуть громадські спостерігачі. Оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбуватиметься поетапно, починаючи з 16 червня.

Ті учасники ЗНО, які не зможуть взяти участі в тестуванні під час основної сесії з поважних причин, складатимуть тести ЗНО в ході проведення додаткової сесії.

За інформацією УЦОЯО

Back to top button