Здоров'яФізіологія

Оприлюднено список найбільш корисних продуктів харчування

У раціон кожної людини повинні входити продукти, що стимулюють мозок і підвищують розумову активність. Список таких продуктів склали вчені. Отже, на першому місці опинилася жирна риба, багата кислотою омега-3. Дане з’єднання бере участь у виробленні сірої речовини в головному мозку. Рибу слід їсти 1-2 рази на тиждень.

Далі йдуть молочні продукти, включаючи саме молоко. З’єднання з них легко засвоюються мозком, що покращує обмін в клітинах. Все це позитивно позначається на інтелектуальних здібностях людини. Як довели експерименти, у людей, які регулярно вживають молоко, поліпшувалися показники пам’яті та логічного мислення.

Бобові, джерело фолієвої кислоти і вітаміну В, розташувалися на третьому місці. Вони зміцнюють пам’ять. Далі йдуть томати, які містять антиоксидант лікопін. Він знешкоджує вільні радикали, здатні завдати шкоди клітинам мозку. Причому, після термічної обробки концентрація лікопіну зростає. З’єднання також очищає організм, стимулює оновлення клітин і омолодження шкіри. Варто відзначити, що, крім перерахованих продуктів, в поле зору вчених не раз потрапляли журавлина, чорниця, капуста, буряк і шпинат.

Back to top button