день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Операційна система Android 5.0 з’явиться вже навесні

Операційна система Android 5.0 з'явиться вже навесні

Операційна система Android 5.0 з’явиться вже навесні

Компанія Google, за повідомленнями веб-джерел, незабаром представить чергове велике оновлення мобільної операційної системи Android.

Нова платформа фігурує зараз як Android 5.0 Key Lime Pie. Судячи з усього, вона дебютує на щорічній конференції для розробників Google I/O, яка пройде в Сан-Франциско з 15 по 17 травня.

Про особливості ОС інформації поки немає. Без сумнівів, в подальшому покращаться користувальницький інтерфейс, засоби комунікацій, безпеки та ін.

Ходять чутки, що на Google I/O можуть бути також представлені нові портативні пристрої лінійки Nexus під управлінням Android 5.0 Key Lime Pie. На ринку гаджети на цій платформі, швидше за все, з’являться не раніше третього кварталу.

Раніше співробітник компанії Google Ден Морро опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Google+ перший талісман, логотип операційної системи Android.