Головне

Opera випустила новий браузер для Android

Opera випустила новий браузер для Android
Opera випустила новий браузер для Android
Компанія Opera Software представила фінальну версію свого нового браузера для мобільної операційної системи Android, повідомляється в прес-релізі .

Веб-оглядач заснований на движку WebKit, в той час як попередні браузери Opera використовували движок Presto. Крім зміни движка, Opera Software змінила інтерфейс браузера: тепер у ньому, зокрема, є інструмент «Рекомендації» (Discover) – він відображає свіжі новини на цікаві для користувача теми.

У той же час новий браузер зберіг риси, властиві більш раннім мобільним веб-оглядачам Opera: це функція «стиснення» трафіку і «Експрес-панель» для роботи із закладками. Адресний рядок і рядок пошуку в браузері суміщені, а перемикатися між вкладками користувач може, водячи пальцем по екрану.

Браузер розповсюджується безкоштовно. Він сумісний зі смартфонами під управлінням Android 2.3 і вище. Завантажити додаток можна в інтернет-магазині Google Play. Бета-версія браузера вийшла у березні 2013 року; відтоді веб-оглядач зазнав декілька доробок.

Про намір використовувати в своїх браузерах для комп’ютерів і мобільних пристроїв движок WebKit замість Presto Opera Software оголосила в лютому. На WebKit, який розробляється спільними зусиллями декількох компаній, засновані, серед інших, браузери Chrome і Safari.

Пізніше, у квітні 2013 року, Opera Software уточнила, що має намір використовувати в браузерах Blink – «форк» движка WebKit, анонсований компанією Google. Проте, поточна версія браузера Opera для Android поки базується саме на WebKit.

Back to top button