Головне

Оголошено дату виходу Total War: Rome 2

Оголошено дату виходу Total War: Rome 2
Оголошено дату виходу Total War: Rome 2
Видавництво Sega назвало дату виходу стратегії Total War: Rome 2. Вона надійде в продаж по всьому світу 3 вересня. Гра вийде тільки на PC.

У день релізу в продаж надійдуть стандартне і колекційне видання гри. Останнє обійдеться американським гравцям приблизно в 154,99 долара. Колекційне видання буде включати римську настільну гру табула (вона є «предком» сучасних нард), три шестигранних кубика, карткову гру Total War Cards: Punic Wars, карту ігрового світу, виготовлену з тканини, а також робочу копію римської балісти-онагра. Всього, як повідомляють розробники, у продаж надійде 22 тисячі колекційних видань гри.

У Total War: Rome 2 будуть доступні 8 фракцій. Ще одну (Понт) зможуть безкоштовно завантажити всі власники гри в перший день після її релізу. Ще три додасть перше доповнення до гри. До нього увійдуть Епір, Спарта і Афіни. Це DLC буде безкоштовним для всіх, хто предзакаже проект. Кожна фракція буде включати власних юнітів, будови, місії, умови перемоги і окреме древо технологій.

Total War: Rome 2 була анонсована в 2012 році. Раніше вже було відомо, що в продаж вона повинна надійти восени, проте точна дата не називалася. Раніше повідомлялося, що реліз може відбутися в жовтні.

У березні студія Creative Assembly, яка створила серію Total War, оголосила, що один із солдатів в її новій частині буде схожий на геймера на ім’я Джеймс. Як розповіли розробники, Джеймс відвідав студію в 2012 році і зміг в числі перших познайомитися з грою. Однак він був смертельно хворий і незабаром після візиту в Creative Assembly помер від раку. Розробники вирішили вшанувати його пам’ять, наділивши одного з римських солдатів його зовнішністю.

Back to top button