день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Новим Папою Римським став аргентинський кардинал Бергольо

Новим Папою Римським став аргентинський кардинал Бергольо

Новим Папою Римським став аргентинський кардинал Бергольо

Кардинал з Аргентини Хорхе Маріо Бергольо став новим Папою Римським. Рішення ухвалено 115 кардиналами у ході п’ятого туру голосування. Новому понтифікові 76 років.

Новим 266-м главою Римо-католицької церкви став кардинал з Аргентини, архієпископ Буенос-Айреса Хорхе Маріо Бергольо. Рішення ухвалено 115 кардиналами у ході п’ятого туру голосування, повідомляє агенція KNA. Тисячі людей, що зібрались перед базилікою Св. Петра тріумфально сприйняли повідомлення про обрання нового Папи Римського.

Очевидних фаворитів у боротьбі за Святий престол цього разу не було. У пресі називали три можливих імені: італійського кардинала Анджело Скола, бразильського кардинала Оділо Шерера та канадського кардинала Марка Уелле.

Вперше Святий престол очолюватиме вихідець з Латинської Америки і вперше ж – представник Ордену єзуїтів. Про належність до Товариства Ісуса гордо сповіщає і герб нового понтифіка. Новообраному Папі 76 років – ненабагато менше, ніж було його попередникові Йозефу Ратцінгеру на час обрання його главою Римо-католицької церкви 2005-го року. Новий Папа має стати “Папою бідних”, близьким до простого народу та його соціальних проблем. Водночас його називають “традиціоналістом” з релігійної точки зору.

Новий понтифік носитиме ім’я Франциск. Про це оголосив кардинал-протодьякон з Франції Жан-Луї Туран, котрий повідомив про обрання Папи Римського, відзначає агенція Reuters. Попередній глава Римо-католицької церкви Бенедикт XVI у лютому оголосив про зречення з престолу. 85-річний понтифік обґрунтував своє рішення літнім віком.

Джерело: dw.de