Головне

Новий Call Of Duty вийде в кінці 2013 року

Новий Call Of Duty вийде в кінці 2013 року
Новий Call Of Duty вийде в кінці 2013 року
Тиждень тому Call of Duty: Black Ops 2 отримав довгоочікуваний аддон Revolution Map Pack, також відомо, що Treyarch трудиться над іншим аддоном для Call of Duty, проте все це не означає, що Activision не планує нової гри, повноцінного продовження серії.

Новина про підготовку продовження Call of Duty була отримана від CEO Activision – Еріка Хіршберга (Eric Hirshberg), він обмовився про це на телеконференції, присвяченій фінансовій діяльності компанії:

«Франшиза Call of Duty продовжує все вище встановлювати планку інновацій і ми сподіваємося, що новий Call of Duty, що знаходиться в розробці, встановить цю планку на недосяжні висоти».

Віце-президент компанії Activision з фінансів, Денніс Дуркін (Dennis Durkin) також розповів про нову гру після телеконференції:

«У цьому році наступає плутанина в ігровому світі – адже намічена зміна циклу консолей і анонс нових телеприставок від Sony і Microsoft. Через це, ми вважаємо, майбутнє Call of Duty буде трохи більш складним, ніж під час стабільності, створюваної наявністю на ринку тільки приставок поточного покоління. Реліз нового CoD намічений на четвертий квартал цього року».

Цікаво, що Activision заздалегідь пророкує зниження продажів однієї зі своїх найголовніших ігор завдяки появі нових консолей і прямо каже, що новий Call of Duty не буде продаватися так само добре, як хіт Black Ops 2, який приніс рекордні прибутки.

Незрозуміло чого саме побоюється Activision – нових консолей або того, що нова серія франшизи вийшла недостатньо хорошою. У будь-якому випадку, дочекаємося кінця поточного року і подивимося на все своїми очима – поки зарано робити далекосяжні висновки.

  
Back to top button