Перерва

Нова серія іграшки Call of Duty втерла носа навіть касовому Аватару

Call of Duty: Black Ops 2
Call of Duty: Black Ops 2
За даними видання Activision, поріг у мільярд доларів нова Call of Duty: Black Ops 2 досягла на день раніше, ніж її попередниця, – гра Call of Duty: Modern Warfare 3, яка була презентована у 2011 р – їй тоді було потрібно 16 днів.

Таким чином, за швидкістю досягнення першого мільярда комп’ютерна мілітарі-гра обійшла фільм “Аватар” Джеймса Кемерона, який дійшов до цієї позначки лише на 17-тий день.

Як зазначає компанія-видавець, у першому мільярді найбільш популярної в історії відеоігор франшизи не були враховані результати продажів цифрових версій гри, а також дані про продажі на території деяких країн.

З тих пір, як була запущена Call of Duty, сукупний дохід від продажів ігор цієї серії в усьому світі вищий, ніж поточні касові збори десяти найбільш касових фільмів 2012 року, разом узятих.

“Продажі Call of Duty перевищили доходи Гаррі Поттера та Зоряних воєн – двох найуспішніших франшиз нашого часу”, – хвалиться голова компанії Activision Blizzard Роберт А. Котік.

Activision також підрахувала, що на даний момент загальна кількість годин, які провели у грі власники Xbox 360 і PS3, перевалила за позначку 150 млн. Водночас скільки годин провели за Black Ops 2 власники PC, Activision не уточнила.

Джерело: ТСН