ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

НМТ-2023: 14 тис. осіб отримали повідомлення про успішну реєстрацію

За 4 дні від початку реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті створено майже 54 тис. персональних кабінетів, 14 тис. осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 2023 року.

Бажання складати тестування у тимчасових екзаменаційних центрах, які будуть створені в Україні, виявили 46 570 осіб, за кордоном ー 7 272. Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники віддають перевагу історії України (26 220 осіб)  й іноземним мовам (18 545 осіб).

Для реєстрації, потрібно за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет. У разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, вступникам повідомлять про потребу виправити недоліки. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня.

Також до 7 травня можна змінити навчальний предмет додаткового блоку, населений пункт в Україні або за кордоном, вказати потребу складання НМТ під час додаткової сесії.