день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Недостатня кількість батьківської уваги штовхає підлітків на злочини

Нове дослідження показало: хлопчики, позбавлені батьківського піклування, часто стають жорстокими в підлітковому віці. Соціологи з Університету Пенсільванії оцінили дані 85 ув’язнених. Вони виявили, що підлітки, батьки яких не приділяли їм достатньо уваги, частіше були злочинцями, пише Science World Report . Дослідники вважають: необхідно створити тести для виявлення підлітків, що знаходяться в групі ризику, і розробити програми профілактики, спрямовані на запобігання негативних наслідків.

Жорстоке поводження з дитиною є ключовим фактором виникнення у нього агресивної поведінки. Брак батьківського піклування пророкує ймовірність такої поведінки ще сильніше. Вчені припускають: фізичне насильство з боку батьків, принаймні, може розцінюватися дитиною як своєрідний прояв уваги.

Проблема у вивченні бездоглядності полягає в тому, що це не фактичний акт жорстокого поводження дорослих з дітьми. Це відсутність належної турботи про своїх дітей, наприклад, коли батьки не забезпечують дитину їжею або одягом, а в разі хвороби не ведуть його до лікаря. Батьки 25 опитаних як мінімум один раз нехтували своїми обов’язками. Агресивна поведінка підлітків включала бійки з однолітками чи батьками, нападу на викладачів і використання зброї з метою налякати, пограбувати або поранити когось.

  
Нове дослідження показало: хлопчики, позбавлені батьківського піклування, часто стають жорстокими в підлітковому віці. Соціологи з Університету Пенсільванії оцінили дані 85 ув'язнених. Вони виявили, що підлітки, батьки яких не приділяли їм достатньо уваги, частіше були злочинцями, пише Science World Report . Дослідники вважають: необхідно створити тести для виявлення підлітків, що знаходяться в групі ризику, і розробити програми профілактики, спрямовані на запобігання негативних наслідків. Жорстоке поводження з дитиною є ключовим фактором виникнення у нього агресивної поведінки. Брак батьківського піклування пророкує ймовірність такої поведінки ще сильніше. Вчені припускають: фізичне насильство з боку батьків, принаймні, може розцінюватися дитиною як своєрідний прояв уваги. Проблема у…

Оцінити

0