Перерва

Названі найкращі серіали всіх часів

Список був складений на основі опитування 2,8 тисячі експертів зі світу шоу-бізнесу.

Американське видання склало рейтинг кращих телесеріалів всіх часів, опитавши майже три тисячі експертів зі світу шоу-бізнесу. У лідерах опинилися “Друзі” і “Секретні матеріали”.

Видання The Hollywood Reporter склало рейтинг ста кращих телесеріалів. Список був складений на основі опитування 2,8 тисячі експертів зі світу шоу-бізнесу – акторів, продюсерів і режисерів. У підсумку перше місце дісталося “Друзям”, що отримав шість премій “Еммі” і “Золотий глобус”.

На другій сходинці опинився серіал “У всі тяжкі”, який також кілька разів завойовував “Еммі”. Трійку лідерів замкнули містичні “Секретні матеріали” з Девідом Духовни і Джилліан Андерсон в головних ролях. Четверте місце поділили багатосерійний фільм у жанрі фентезі “Гра престолів” і кримінально-драматична стрічка “Клан Сопрано”. Закрили першу десятку “Сімпсони” – найдовший анімаційний серіал за всю історію американського телебачення.

У рейтингу опинилися такі відомі проекти, як “Картковий будиночок”, “Теорія великого вибуху”, “Секс у великому місті”, “Залишитися в живих”. До речі, виконавчий продюсер останнього Деймон Лінделоф зазначив, що його улюбленим серіалом є “Твін Пікс”, який “змінив спосіб його мислення”.

У своїх пристрастях, звичайно, зізналися не всі опитані, але багато розповіли цікаві факти. Наприклад, творець “Відчайдушних домогосподарок” Марк Черрі задумував серіал як продовження історії дівчат з “Сексу у великому місті”. “Я хотів показати, що відбувається після того, як ви вийшли заміж”, – пояснив він.

Back to top button