Конспекти уроків мистецтва 9 класНормативно- правове забезпечення образотворче мистецтвоУсі уроки мистецтваУчительськаФайли

Навчально-методичні матеріали з предмету «Мистецтво» (9 клас), в які інтегровано інфомедійну грамотність, отримали гриф МОН

Навчально-методичні матеріали розроблені в рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Методологія IREX передбачає інтеграцію інфомедійної грамотності у навчальну програму шкільних предметів з метою набуття українськими школярами навичок критичного сприйняття інформації та усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

Про структуру навчально-методичних матеріалів:

  • Пропоновані вправи та інформаційний матеріал інтегруються в уроки з предмету «Мистецтво» (9 клас) та подаються вчителем додатково до основного матеріалу.
  • Вправи розроблені відповідно до навчальної програми МОН, спираючись на тематичне планування за підручниками (Мистецтво: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.В. Гайдамака. – Київ: Генеза, 2017. – 168 с.; Мистецтво: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Л. М. Масол. — К .: Видавничий дім «Освіта», 2017. — 224 с.).К
  • Допоміжним матеріалом є електронні Power-Point презентації та роздаткові матеріали для учнів, що передбачають інтерактивні методи роботи під час уроку.

Автори:

  • Матеріали розроблені колективом авторів, які є експертами у сфері мистецтва та медіаграмотності: Олена Гайдамака, Вікторія Гридчина, Наталія Гринюк, Ніна Івановська, Марина Кафтан, Тетяна Коваленко, Тетяна Матичак, Вікторія Мироненко, Аліна Мосендз, Вікторія Піщанська, Вікторія Романюк, Олена Тараненко.

Загальна редакція:

  • Любов Васильчук (IREX), Марина Дорош (IREX).

Подані матеріали схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 10.10.2019 № 221/12-Г-978)

1 семестр. Стилі та напрями мистецтва

(частина 1частина 2частина 3частина 4частина 5частина 6частина 7)

2 семестр. Екранні мистецтва. Нові форми мистецтва

(частина 1частина 2частина 3частина 4частина 5, частина 6частина 7,частина 8частина 9частина 10)

*для коректної роботи файлів потрібно завантажити всі частини архіву та розархівувати їх

Back to top button