Здоров'я

Натуральні тканини – запорука спокійного сну

 Фахівці з університету Сіднея рекомендують вибирати натуральні матеріали для сну
Фахівці з університету Сіднея рекомендують вибирати натуральні матеріали для сну
Повноцінний нічний відпочинок гарантує нам міцне здоров’я і красу. Сон – найкращий спосіб відновити сили, витрачені протягом дня. Однак щасливчиків, які моментально провалюються в обійми Морфея, одиниці – багатьом докучає безсоння .

Фахівці з університету Сіднея рекомендують вибирати натуральні матеріали для сну. За їх словами, саме вовняні постільні речі допомагають регулювати температуру тіла і створюють комфортні умови для сну.

Волокна вовняної постільної білизни чудово вбирають вологу, яку у сні втрачає людина. Чим тепліше в спальні, особливо в жаркий час, тим краще справляється така білизна, адже в особливо задушливі ночі людина здатна втратити приблизно літр вологи з потом.

Добровольців, які брали участь у дослідженнях, попросили випробувати на собі по черзі якість сну на вовняних, бавовняних і синтетичних постільній білизні при різних кімнатних температурах.

Як з’ясувалося, найбільший дискомфорт учасники відчували в ту ніч, коли спали на синтетичних подушках і під штучними ковдрами. А коли температура в кімнаті стала підвищуватися, то синтетика і зовсім перестала справлятися з вбиранням вологи, що безпосередньо впливало на якість сну піддослідних. Вовняний матеріал прекрасно впорався із завданням. У «вовняну» ніч, люди спали спокійним і глибоким сном.

Автори дослідження говорять, що вовняні постільні приналежності – прекрасний вихід для подружжя, яким подобаються різні температури для сну. Це матеріал «примирить» і дасть можливість адаптуватися кожному.

Back to top button