Конспекти уроків хімії 10 класУсі уроки хіміїФайли

Насичені одноатомні спирти. Поняття про характеристичну (функціональну) групу (10 клас. Хімія)

Тема. Насичені одноатомні спирти. Поняття про характеристичну (функціональну) групу. Гідроксильна характеристична (функціональна) група. Насичені одноатомні спирти: загальна та структурні формули, ізомерія (пропанолів і бутанолів), систематична номенклатура.

Мета:

  • формувати в учнів уявлення про оксигеновмісні органічні сполуки; ознайомити їх з поняттям характеристична «функціональна група» на прикладі гідроксильної групи спиртів; формувати знання учнів про метанол, етанол як органічні сполуки, що містять функціональну гідроксильну групу;
  • розвивати вміння учнів працювати з молекулярними, електронними та структурними формулами спиртів, складати формули ізомерів та давати їм назви на прикладі пропанолів і бутанолів.
  • виховувати почуття гідності, та моральні якості учнів

Обладнання та реактиви: підручник, моделі молекул спиртів, завдання на картках.

Базові поняття та терміни: гідроксильна характеристична (функціональна) група, насичені одноатомні спирти, загальна та структурна формули, ізомерія, систематична номенклатура.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Компетентності: предметна компетентність, ключова компетентність: інформаційно-цифрова, спілкування державною мовою, екологічна грамотність і здорове життя, обізнаність та самовираження у сфері культури, математична компетентність

Завантажити: Насичені одноатомні спирти. Поняття про характеристичну (функціональну) групу (10 клас. Хімія) (Розмір: 59.0 KB, Завантажень: 432)
Back to top button