день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Наступного року профінансують інклюзивне навчання для 40 тисяч дітей

Представник Президента у Верховній Раді народний депутат Ірина Луценко повідомила, що ухвалений у вівторок закон забезпечить фінансування інклюзивної освіти для 40 тисяч дітей з особливими потребами.

Про це вона сказала під час брифінгу у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Такий проголосований законопроект дає можливість з наступного фінансового року профінансувати для 40 тисяч діток з особливими потребами можливість навчатись і отримувати відповідну освіту в Україні, і мати таку ж можливість, як і всі інші дітки , – бути справжнім майбутнім для України», – сказала Луценко.

Вона додала, що на навчання однієї дитини з особливими потребами наразі необхідно близько 17 тисяч гривень на рік.

Водночас перший заступник голови Комітету ВР з питань науки і освіти Олександр Співаковський наголосив, що ухвалений сьогодні закон врегульовує значну кількість питань щодо можливості доступу людей з особливими потребами до освітніх послуг.

«Цей законопроект є послідовною лінією «Блоку Петра Порошенка» і Президента України щодо розширення можливостей освітнього простору України», – додав він.

Як повідомлялося, у вівторок Верховною Радою ухвалено Закон про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг.