Головне

Найменший Wi-Fi роутер в світі

Найменший Wi-Fi роутер в світі
Найменший Wi-Fi роутер в світі
Пристрій, який тайванська компанія ASUS представила на CES 2013 можна охарактеризувати як найменший Wi-Fi роутер в світі. Основне призначення WL-330NUL, за словами компанії – максимально спростити користувачам доступ до інтернету.

За розмірами роутер дещо більше звичайної «флешки». Вага його становить всього 25 грам. З одного боку пристрою розташований Ethernet-роз’єм для проводового підключення до мережі, на іншій – USB-конектор для забезпечення живлення (при бажанні неважко буде забезпечити живлення від мережі змінного струму).

Таким чином, WL-330NUL можна буде використовувати для спільного використання проводового підключення, яке буде роздавати за допомогою Wi-Fi 802.11 b / g / n. Корисною може також виявитися можливість застосування мініатюрного роутера як зовнішньої мережевої карти, адже Ethernet-роз’єм сьогодні зустрічається далеко не у всіх ноутбуків.

У продажу мініатюрний пристрій з’явиться вже в наступному місяці. Вартість його ASUS воліла поки не називати, обмежившись лише заявою, що вона буде звичайною для даного сегменту ринку. На жаль, також поки ще нічого невідомо щодо радіусу дії пристрою, його потужності (сумнівно, що вона буде занадто високою).