Перерва

Найменше роботу вчителів цінують у Києві

Найменше роботу вчителів цінують у Києві та Північному регіоні, а найбільше – у східних та західних областях України. Про це свідчать результати дослідження компанії GfK, проведеного на замовлення громадської спілки «Освіторія».

Загалом важливою роботу вчителів вважають 75% українців. Найбільше таких на Сході (85%) та Заході України (80%), найменше – у Києві (56%), Центрі (71%) та на Півночі України (74%).

При цьому повага до професії учителя напряму залежить від віку респондентів та величини населених пунктів, у яких ті проживають. «У містах, де проживає від 51 до 100 тисяч осіб, важливою роботу вчителів назвали 92%, тоді як у містах із понад півмільйонним населенням – тільки 66%», – йдеться у повідомленні соціологів.

Дослідження GfK також показує, що жінки цінують роботу вчителів більше, ніж чоловіки (78% та 72% відповідно), а люди похилого віку більше, ніж молодь (80% та 67%).

P.S. Опитування GfK проводилося у травні 2017 року. Загальна вибірка дослідження складає 1000 респондентів віком від 16 років. Вибірка є репрезентативною для населення України за віком, статтю, регіоном і розміром населеного пункту. Максимальна похибка дослідження – 3,1%.

Джерело

Back to top button