Здоров'я

Найкорисніші напої

Найкорисніші напої
Найкорисніші напої
Наше здоров’я і самопочуття залежить не тільки від їжі, але і від споживаних напоїв. Не дивно, адже організм людини здебільшого складається з рідини. Вчені склали черговий топ, який допоможе вам не лише втамувати спрагу у спеку, а й підтримати своє здоров’я. Вода стоїть осібно і до списку не увійшла. Просто тому, що її без жодних рекомендацій слід пити щодня в значних кількостях. Отже, що ще потрібно включити в раціон крім води?

Зелений чай. Один з найбільш корисних напоїв, який завдяки своєму складу (поліфенолам, флавоноїдам, антиоксидантам) нейтралізує вільні радикали, є профілактикою серцевих недуг, зміцнює кістки і знижує ризик злоякісних пухлин.

М’ятний чай. М’ята, як відомо, не тільки заспокоює, робить людину менш дратівливою, а й допомагає заснути. Цей напій позбавляє від тяжкості і болю в шлунку, нормалізує процес травлення. Також м’ята зменшує болі в м’язах.

Молоко. Молоко – джерело кальцію, вітаміну D і складних вуглеводів. Дієтологи рекомендують пити нежирне молоко, щоб зберігати струнку фігуру.

Соєве молоко. Повноцінний білок у складі сої не поступається м’ясному і є джерелом незамінних амінокислот. Регулярне вживання соєвого молока – профілактика хвороб серця і судин, серцево-судинних захворювань.

Какао. Какао – напій задоволеного життям людини, адже стимулює вироблення гормону серотоніну. Також гарячий шоколад захистить від хвороб серця і раку.

Томатний сік. Щоденне вживання томатного соку – це надійний захист від онкології. Також лікопен, якого багато в томатах, зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Шкода, що його не можуть дозволити собі люди з підвищеною кислотністю.

Журавлинний сік. Джерело багатьох вітамінів і мінеральних речовин, журавлинний сік – це користь для травної та сечовивідної систем, які завдяки напою надійно захищені від інфекцій. Також цей сік покращує стан ясен і знижує кількість «поганого» холестерину в крові.

Апельсиновий сік. Завдяки високому вмісту вітаміну С апельсиновий сік – це щит для нашого імунітету. Також помаранчевий напій підвищує тонус, позбавляє від втоми і підвищує настрій. Апельсиновий сік – натуральне джерело фолієвої кислоти, яка так потрібна майбутнім матусям.

Вітграсс (сік пророщених паростків пшениці). Джерело майже всіх відомих науці вітамінів і ста мінералів. Дуже легко засвоюється! У вітграссе багато ферментів, що прискорюють обмін речовин. Напій захищає від раку , оскільки містить антиоксиданти.

Back to top button