день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

На одного користувача припадає 12 вразливостей в ПО – дослідження

Експерти “Лабораторії Касперського” проаналізували програми, що містять уразливості, які найбільш часто використовують зловмисники для здійснення атак на комп’ютери. Згідно з даними опублікованого звіту, в середньому на одного користувача припадає 12 вразливостей в ПО. Всього ж було виявлено понад 132 млн вразливих додатків.Ці та інші цифри і тенденції вдалося виявити в ході дослідження даних, отриманих з 11 млн комп’ютерів, що входять до складу хмарної мережі Kaspersky Security Network, в період з січня по грудень 2012 року.

 За рік було виявлено 806 унікальних вразливостей.Тільки 37 з них знайдені щонайменше на 10% комп’ютерах протягом як мінімум одного тижня в період аналізу. Це вразливе ПО, здатне привернути увагу зловмисників.

На одного користувача припадає 12 вразливостей в ПО - дослідження

На одного користувача припадає 12 вразливостей в ПО – дослідження

Дані 37 вразливостей були виявлені в 11 різних групах програм. Найбільш уразливими продуктами є Adobe Shockwave / Flash Player,Apple iTunes / QuickTime і Oracle Java. Розподіл вразливостей по групах ПО. (Для кожної групи ПО наведено кількість переважаючих вразливостей, а також той період, коли уразливості були виявлені).

У ході дослідження стало зрозуміло, що навіть коли виробник ПО прикладає всі зусилля для виявлення баґів у захисті і своєчасно випускає оновлення, відома експлуатована зловмисниками уразливість на мільйонах комп’ютерів може залишатися незакритою протягом декількох місяців після того, як була виявлена ​​та виправлена. Існують вразливі програми, що продовжують залишатися на комп’ютерах і через кілька років після виявлення та виправлення.
  
“Самий тривожний висновок з цього дослідження такий: користувачі трьох найбільш вразливих програм (Java, Flash Player і Adobe Reader) вкрай неохоче переходять на нові, безпечні версії, -коментує експерт “Лабораторії Касперського”, керівник групи дослідження вразливостей В’ячеслав Закоржевскій. – При подальшому вивченні використання Oracle Java стає видно, наскільки серйозна ситуація: через сім тижнів після випуску нової версії оновлення виконали менше 30% користувачів, незважаючи на реальну загрозу крадіжки даних.Для досягнення таких же показників по установці користувачами свіжих оновлень найбільш популярних веб-браузерів потрібно всього 5-7 днів”.

Джерело: http://cybersecurity.ru