БатькамГігієнаЗдоров'я

Мити дитину кожен день не потрібно, запевняють американські лікарі

Багато батьків змушують дітей приймати душ щодня. Американська академія дерматології випустила нові рекомендації, які можуть значно полегшити їм життя, пише News-medical.net . Отже, режим миття залежить від рівня активності і віку дитини. І, насправді, середньостатистичній дитині досить митися кілька разів на тиждень. Наявність певної кількості бактерій на тілі не є проблемою. Організм, навпаки, повинен навчитися, як справлятися з патогенами і вибудувати потужну імунну захист.

В цілому діти 6-11 років повинні приймати душ 2-3 рази в тиждень.Голову мити рекомендується з шампунем 1-2 рази в тиждень (це поки не почалося статеве дозрівання). Однак африканське коріння, сухе або кучеряве волосся вимагають миття голови шампунем раз в 7-10 днів. Якщо дитина сильно пітніє або плавала, волосся можна промити водою, використовуючи легкий кондиціонер для волосся, а потім продовжити миття голови в звичному режимі.

Ясна річ, що після ігор в грязі, після відвідування громадського басейну, відкритих водойм, при появі неприємного запаху поту необхідно приймати душ. А ось з початком статевого дозрівання (приблизно в 12 років) душ і миття голови шампунем вже потрібно в щоденному режимі. Також діти повинні вмиватися і вранці, і ввечері, щоб позбутися від бруду і жиру. Наявність будь-яких захворювань шкіри або стійкого неприємного запаху вимагає відвідування дерматолога і призначення персонального гігієнічного режиму.

Back to top button