Нова українська школа (НУШ)

Ми всі вклоняємося перед нашими вчителями. Ви залишитесь з нами на все життя,-Гройсман

Започаткована Урядом України реформа шкільної освіти має на меті дві ключові цілі – зробити дитину успішною у подальшому житті і повернути повагу до професії вчителя. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час свята Першого дзвоника в Опорному навчальному закладі «Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Це одна з провідних шкіл Київщини, яка укомплектована за останніми освітніми стандартами, має свій парк шкільних автобусів для учнів з віддалених сіл, напрацьовує свої методики навчання. Більше половини колективу тут мають вищу кваліфікаційну категорію.

Звертаючись до дітей, вчителів та батьків, Глава Уряду відзначив, що свої шкільні роки згадує з теплотою і любов’ю. «Ми повертаємося до школи, щоб сказати «дякую», – сказав Володимир Гройсман. – Я пам’ятаю свою першу вчительку. Вона брала мою руку і допомагала мені виводити літери і дуже теплими словами підтримувала мене. І завжди дуже старалася, щоб я писав досконало. Ми всі вклоняємося перед нашими вчителями. Ви залишитесь з нами на все життя».

Глава Уряду наголосив, що маленькі українці з часом стануть успіхом нашої держави.

«Нова українська школа – це нові знання, нове середовище, що зможе відкрити таланти та можливості українських дітей. Все, що вкладене, повернеться сторицею», – додав Прем’єр-міністр.

Back to top button