ГоловнеЗдоров'я

Морквяний сік від ста недуг

Морквяний сік від ста неду
Морквяний сік від ста неду
Осінь – пора овочів. Вони і найпривабливіші на вигляд, і найповніші енергією Сонця та соками Землі. Як наполягають усі дієтологи, і представники офіційної медицини, й природники, овочі мають зайняти чільне місце в раціоні. Звісно, найліпше цілющі складники дарів Природи засвоюються, якщо приймати сирі свіжі соки: за 15-20 хв вони вже «діють». Соки охоче п’ють діти, тому, давши дитині склянку цього цілющого напою, можна бути впевненим, що вона одержить набір потрібних для її росту «будівельних цеглинок» – мінеральних речовин, надійну поміч імунному захистові у вигляді різних вітамінів, заряд бадьорості. Тож не забуваймо про соки в передепідемічний період щодо грипу та респіраторних захворювань.

Відомий американський пропагандист сокотерапії Н.В.Уокер видав книгу «Сирі овочеві соки», що стала світовим бестселером. Ось що він писав про користь морквяного соку.

Залежно від стану здоров’я можна пити від 0,5 до 3-4 л сирого морквяного соку на день. Цей сік – найбагатше джерело ретинолу (вітамін А), що швидко засвоюється організмом. Містить також велику кількість вітамінів групи В, аскорбінової кислоти (вітамін С), кальциферолу (вітамін D), токоферолу (вітамін Е), вікасолу (вітамін К).

Якщо сік витиснуто з моркви доброї якості і належним чином, то він дуже багатий органічними елементами калієм і натрієм. Містить також значну кількість кальцію, магнію та заліза, які прекрасно взаємодіють з живими органічними елементами фосфором, сіркою, кремнієм і хлором. Щоденне вживання 0,5 л соку має більшу цінність, ніж 12 кг таблеток кальцію.

Морквяний сік поліпшує апетит, нормалізує травлення, зміцнює зуби. Він підвищує опірність організму інфекціям очей, верхніх дихальних шляхів, мигдаликів та приносових пазух, зміцнює нервову систему і не має рівних за можливістю збільшення енергії та сили.

Іноді причина хвороб печінки та кишок полягає у відсутності в організмі деяких елементів, вони є в сирому морквяному соку. Ендокринним залозам, особливо наднирковим і статевим, так само, як і шкірі у разі її сухості, запалення (дерматит) та інших шкірних хвороб, також потрібні ці елементи. Те ж можна сказати і про захворювання очей, такі як офтальмія, кон’юнктивіт та інші. Іноді вживання морквяного соку виліковує від безплідності.

Як засіб боротьби з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки, а також раку сирий морквяний сік є чудодійним. Спостереження підтверджують, що в людей, які харчуються лише свіжою рослинною їжею з додаванням достатньої кількості різних свіжих сирих соків овочів та фруктів, рак не розвивається. А стан хворих на рак, які переходили на раціон, що складається з сирої рослинної їжі та соків, зокрема морквяного, значно поліпшувався – це теж підтверджують численні дослідження.

Морквяний сік – це найліпша органічна вода, якої клітини і тканини організму дуже потребують.

Джерело: ukrslovo.net

Back to top button