день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

МОН увійшло до трійки найефективніших міністерств, – VOX Ukraine

Міністерство освіти і науки за керівництва Лілії Гриневич змогло «вирватись» у трійку лідерів найбільш ефективних міністерств України. Про це йдеться у рейтингу, представленому Vox Ukraine, за результатами року роботи Уряду Володимира Гройсмана.

Поступилося Міністерство освіти і науки лише на 0.92 бала Міністерству фінансів та на 0,44 бала Міністерству охорони здоров’я.

«Міністерство фінансів було серед трійки лідерів і в Уряді Арсенія Яценюка, в той час як Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти та науки посідали там майже останні місця. Також порівняно з попереднім дослідженням суттєво підвищило своє місце у рейтингу новостворене Міністерство тимчасово окупованих територій», – зазначають автори дослідження.

Закривають рейтинг Міністерства енергетики, аграрної та інформаційної політик.

«Усі рейтинги, на жаль, дуже обмежені своєю методологією, тому їх потрібно враховувати з обережністю. Сьогодні ми зайняли високу позицію і сподіваємося, що зможемо втримати і покращити свої показники. Подібні матеріали – хороша можливість переосмислити результати своєї роботи та поліпшити її», – наголосила очільниця МОН.

Vox Ukraine також провели «суспільне опитування», результати якого не включили до формування рейтингу.

Опитування  населення – читачів порталів Українська Правда, Liga.net, Facebook сторінки VoxUkraine – показало, що «міністри-жінки Уряду Гройсмана проявили себе, на думку респондентів, краще за більшість чоловіків».

Зокрема, Лілія Гриневич отримала підтримку в 676 голосів, що на 299 голосів більше за показник попереднього Міністра.