ГоловнеУчительська

МОН працює над розвантаженням і удосконаленням навчальних програм

22 квітня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич виступила з трибуни Парламенту.

Під час Години запитань до Уряду Лілія Гриневич підкреслила важливість роботи над оновленням змісту освіти. «Нова українська школа – це питання перспективи, але вже сьогодні необхідно починати працювати над її оновленим змістом». – зазначила Лілія Гриневич.

За словами Міністра, сьогодні шкільні програми потребують розвантаження від необґрунтованої інформації. У програмах необхідно враховувати компетенції, які потрібні дитині для сучасного життя, зокрема, критично мислити, аналізувати, працювати в команді, навички фінансової грамотності і підприємництва.

Лілія Гриневич повідомила, що в міністерстві створені відповідні робочі групи експертів і фахівців з усіх предметів, які розпочинають роботу над розвантаженням програм і осучасненням змісту освіти.

Окрім цього, Міністерство планує підписати договір про участь України у міжнародному дослідженні Pisaу 2018 році. Завдяки цьому Україна зможе побачити сучасний стан своєї середньої освіти серед інших країн, що входять до організації економічної співпраці і розвитку.