день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Молодь зараз відчуває стрес більше, ніж будь-коли

Дослідження компанії LinkedIn показало: молоді люди страждають від сильного стресу. Рівень занепокоєння у людей у ​​віці від 25 до 33 років виявився безпрецедентно високим. При цьому майже дві третини з них переживають за свою кар’єру, а не особисте життя, розповідає The Deccan Chronicle .

Вчені стверджують: причина занепокоєння в тому, що молоді люди приділяють занадто багато уваги пошукам роботи своєї мрії, а також побоюються втратити ті можливості, які пропонує життя. Втім, на думку деяких фахівців, соціальні мережі погіршують стан молоді. Експерти додають: краще мати трьох друзів в реальному житті, ніж тисячу в Мережі.

Раніше дослідники виявили: люди, що народилися після 1995 року, цікавляться романтичними зустрічами набагато менше, ніж представники попередніх поколінь. Судячи з усього, соціальні мережі замінюють їм взаємодія з іншим людьми в реальному світі. До такого висновку прийшли фахівці з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

Вчені проаналізували дані більше 11 мільйонів молодих добровольців. Дослідники встановили, що всього 56% учасників віком 14-18 років і 85% добровольців, які народилися в 1946-1980 роках, ходили на побачення в 2015 році.