Здоров'яПсихологія

Молодь зараз відчуває стрес більше, ніж будь-коли

Дослідження компанії LinkedIn показало: молоді люди страждають від сильного стресу. Рівень занепокоєння у людей у ​​віці від 25 до 33 років виявився безпрецедентно високим. При цьому майже дві третини з них переживають за свою кар’єру, а не особисте життя, розповідає The Deccan Chronicle .

Вчені стверджують: причина занепокоєння в тому, що молоді люди приділяють занадто багато уваги пошукам роботи своєї мрії, а також побоюються втратити ті можливості, які пропонує життя. Втім, на думку деяких фахівців, соціальні мережі погіршують стан молоді. Експерти додають: краще мати трьох друзів в реальному житті, ніж тисячу в Мережі.

Раніше дослідники виявили: люди, що народилися після 1995 року, цікавляться романтичними зустрічами набагато менше, ніж представники попередніх поколінь. Судячи з усього, соціальні мережі замінюють їм взаємодія з іншим людьми в реальному світі. До такого висновку прийшли фахівці з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

Вчені проаналізували дані більше 11 мільйонів молодих добровольців. Дослідники встановили, що всього 56% учасників віком 14-18 років і 85% добровольців, які народилися в 1946-1980 роках, ходили на побачення в 2015 році.

Back to top button