день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Міносвіти розвантажить програму початкової школи

Робоча група у Міністерстві освіти України працювала три місяці над спрощенням програми для 1-3 класів.

Шкільну програму початкової школи спершу обговорювали у відомстві з громадськістю. Свої пропозиції висловлювали батьки, вчителі, дитячі психологи. Дещо із програми таки скоротили.

«Якщо взяти читання, то 10% матеріалу вилучено, якщо взяти математику, то це 20-25%. Вилучили, наприклад, табличку множення. Діти б мали її вивчити в межах другого класу, то зараз це йде тільки як ознайомлення, а вчитимуть табличку в третьому класі», — розповіла заступник директора департаменту Міністерства освіти України Наталя Бєскова.

Тепер у міністерстві переглядають спрощення програми середньої та старшої шкіл.

  
Робоча група у Міністерстві освіти України працювала три місяці над спрощенням програми для 1-3 класів. Шкільну програму початкової школи спершу обговорювали у відомстві з громадськістю. Свої пропозиції висловлювали батьки, вчителі, дитячі психологи. Дещо із програми таки скоротили. «Якщо взяти читання, то 10% матеріалу вилучено, якщо взяти математику, то це 20-25%. Вилучили, наприклад, табличку множення. Діти б мали її вивчити в межах другого класу, то зараз це йде тільки як ознайомлення, а вчитимуть табличку в третьому класі», — розповіла заступник директора департаменту Міністерства освіти України Наталя Бєскова. Тепер у міністерстві переглядають спрощення програми середньої та старшої шкіл.

Оцінити

0