Головне

Міні-ПК MintBox 2 з Linux вже доступний для замовлення

Міні-ПК MintBox 2 з Linux вже доступний для замовлення
Міні-ПК MintBox 2 з Linux вже доступний для замовлення
Міні-десктопи вже давно стали серйозними суперниками для звичайних настільних комп’ютерів – відтоді, як стали комплектуватися сучасною апаратною начинкою з високою продуктивністю. Стало відомо про початок прийому замовлень на міні-комп’ютер MintBox другого покоління, позбавленого ОС сімейства Windows і укомплектованого одним з дистрибутивів Linux.

MintBox 2 працює під управлінням ОС Linux Mint – даний дистрибутив вважається одним з найбільш популярних у наш час.

Однак відсутність ОС від Білла Гейтса не знизило вартість MintBox 2 до мінімуму – він коштує цілих 600 доларів США. Compulab, компанія-розробник, відмовилася від коментарів з приводу рекомендованої ціни. Але тут можна здогадатися самим: десктоп укомплектований дійсно добре, навіть незважаючи на свої компактні розміри.

Усередині MintBox 2 сховався процесор Intel Core i5-3337U з TDP на рівні 17 ват, 4 Гбайт оперативної пам’яті з можливістю апгрейда до 16 Гбайт і вінчестер, розрахований на 500 Гбайт інформації. CPU зайнятий ще і обробкою графічної інформації, так як під дискретний прискорювач місця вже не вистачило.

Комп’ютер MintBox 2 також включає в себе два Ethernet-роз’єми, вісім портів USB, модулі Bluetooth 4.0 і Wi-Fi, а також восьмиканальну звукову карту. Все це помістилося в корпусі розмірами 188х157х40 міліметрів.

На MintBox 2 поширюється 5-річна гарантія, але тільки не на жорсткий диск – в його випадку термін гарантії складає всього два роки. У США міні-десктоп вийде вже в цьому місяці, а європейцям доведеться почекати до жовтня.

Back to top button