ГоловнеУчительська

Мінфін і МОН знайшли партнерів для підтримки опорних шкіл

Міністерство фінансів спільно з Міністерством освіти і науки домовилися з групою донорів про підтримку пілотного проекту розвитку опорних шкіл в Україні.

Міністерство фінансів висловлює подяку за щедру підтримку проекту своїм партнерам – уряду США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанії “Майкрософт Україна”, яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних шкіл. Мета спільних зусиль – надати дітям, які проживають у селах України, можливість отримати якісну освіту з хорошою матеріальною базою, і – таким чином – забезпечити їм можливості для отримання подальшої освіти та кар’єрного зростання.

Міністерство фінансів активно працює над підвищенням ефективності державних витрат, а також якості державних послуг, що надаються громадянам, зокрема у сфері освіти. В рамках цієї політики Міністерство фінансів спільно з Міністерством освіти і науки ініціювали створення 24 «пілотних» опорних шкіл, для чого буде укрупнено наявні школи. Це дасть змогу поліпшити якість освіти для дітей, які живуть у маленьких містечках і селищах. У рамках цього проекту в кожній області України буде створено по одній опорній школі.

Ці школи отримають значні інвестиції на розвиток, зокрема на створення матеріальної бази та необхідне обладнання кабінетів. Проводитимуть заходи з енергоефективності (пластикові вікна, утеплення школи). Вже 1 вересня 2016 року оновлені та модернізовані заклади відкриють свої двері для учнів. Кількість дітей у цих школах, як очікується, буде збільшена за рахунок учнів прилеглих сільських шкіл.

Інформує прес-служба Міністерства фінансів України

  
Back to top button