Головне

Microsoft зробила Office 365 безкоштовним для некомерційних організацій

Microsoft зробила Office 365 безкоштовним для некомерційних організацій
Microsoft зробила Office 365 безкоштовним для некомерційних організацій
З урахуванням того, що найбільший акціонер Microsoft Білл Гейтс є одним з найбільших благодійників у світі, немає нічого дивного в тому, що Microsoft ініціює нову пропозицію для некомерційних організацій. У вівторок компанія анонсувала, що буде безкоштовно надавати ліцензії на хмарний офісний пакет Office 365.

У корпорації заявили, що будь-яка некомерційна або благодійна організація в 41 країні по всьому світу може звернутися до Microsoft за отриманням безкоштовних ліцензій на Office 365. За умовами програми, некомерційна організація може застосовувати Office 365 тільки для здійснення своєї основної діяльності. “Вибір вірного хмарного рішення дозволяє значно підвищити продуктивність організації, заощадити гроші і покращити продуктивність співробітників”, – говорять в Microsoft.

У корпорації говорять, що некомерційні організації отримують доступ до повного набору офісних додатків, електронної пошти, календаря, відеоконференцій та інших можливостей комерційної версії Office 365. Якщо ж організація побажає перейти з виключно хмарної версії Office 365 на сервіс, який забезпечуватиме гібридну локально-хмарну систему, тобто відкриє можливість застосування локальної “коробкової” версії Office, то це обійдеться в 4,5 долара в місяць на користувача.

У Microsoft розповіли, що дана ініціатива – це частина більш широкої програми Technology for Good, в рамках якої Microsoft безкоштовно або за символічні гроші передає некомерційним і благодійним організаціям доступ до своїх продуктів і технологій.

Back to top button