день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Microsoft запропонувала економити електроенергію за допомогою Internet Explorer

Microsoft запропонувала економити електроенергію за допомогою Internet Explorer

Microsoft запропонувала економити електроенергію за допомогою Internet Explorer

Компанія Microsoft в своєму офіційному блозі запропонувала користувачам браузерів Chrome і Firefox перейти на браузер Internet Explorer (IE), щоб заощадити електроенергію. Свій заклик компанія підкріпила даними з дослідження американського Центру розвитку систем стійкої енергетики імені Фраунгофера.

Дослідження, проведене на замовлення Microsoft «Вплив інтернет-браузерів на споживання електроенергії комп’ютером», показало, що під час веб-серфінгу комп’ютери з IE споживають менше електроенергії, ніж комп’ютери з Chrome і Firefox.

У випробуваннях, проведених Центром імені Фраунгофера, були задіяні чотири настільних комп’ютера і шість ноутбуків на Windows 8 з трьома браузерами: Chrome 26, Firefox 21 і IE10. У браузерах відкривали популярні сайти (Google, Facebook, eBay, Yahoo, YouTube і так далі) і переглядали онлайн-відео в Flash і в HTML5.

Вимірювання показали, що споживання комп’ютером електроенергії зростає на кілька відсотків при веб-серфінгу і до двох разів при перегляді онлайн-відео. Найкращі результати у всіх випадках показав Internet Explorer. Перевага браузеру, на думку Microsoft, забезпечили високу швидкість роботи і апаратне прискорення рендеринга веб-сторінок.

Microsoft заявила, що перехід американських користувачів Chrome і Firefox на Internet Explorer дозволить за рік заощадити 120 мільйонів кіловат-годин енергії. Цього достатньо для забезпечення електроенергією десяти тисяч домогосподарств протягом року, вказала компанія.

Зазначимо, що Microsoft і раніше організовувала аналогічні дослідження – зокрема, в 2011 році. Тоді компанія провела вимірювання самостійно. Переможцем знову опинився Internet Explorer (версія 9) – він обійшов за енергоефективністю браузери Chrome, Firefox, Opera і Safari.

За даними сервісу StatCounter , Internet Explorer є другим за популярністю комп’ютерним браузером. Його частка на ринку становить 25 відсотків. На першому місці з результатом в 42 відсотка знаходиться Chrome, третє місце, відстаючи від IE на п’ять відсотків, займає Firefox.