Головне

Microsoft створила сервіс для перевірки сайтів

Став доступний новий сервіс Microsoft – Modern.ie , призначений для веб-розробників і їх клієнтів. За допомогою Modern.ie можна швидко перевірити сайт на відповідність сучасним веб-стандартам, а також оцінити коректність його роботи на різних платформах і браузерах. Крім того Modern.ie дає рекомендації, які дозволять виправити найбільш серйозні помилки сумісності, таким чином, збільшити комфорт використання.

За словами Райана Гевіна (Ryan Gavin), директора Internet Explorer, Modern.ie був створений, насамперед, щоб полегшити працю розробників і позбавити їх від додаткових складнощів в процесі тестування сайтів. Інший, не менш актуальним завданням, є комфорт користувачів інтернету, незалежно від того, яким пристроям, платформами чи браузером вони віддають перевагу.

Microsoft створила сервіс для перевірки сайтів
Microsoft створила сервіс для перевірки сайтів

Фактично Modern.ie допомагає вирішити три завдання розробника: виявити поширені помилки і проблеми сумісності старих версій Internet Explorer і знайти засоби їх виправлення, перевірити роботу сайту на різних браузерах і пристроях без необхідності їх безпосереднього використання, а також адаптувати сайт для максимально ефективного використання на пристроях з Windows 8 і тачскрином.

Для цього достатньо ввести URL-адресу веб-сторінки, яку ви хочете перевірити. Для реалізації функції тестування сайту на сумісність з різними браузерами та платформами, Microsoft уклала партнерську угоду з BrowserStack. І впродовж перших трьох місяців використання Modern.ie всі функції BrowserStack будуть доступні розробникам безкоштовно.

Back to top button