Головне

Microsoft представила нову версію браузера Internet Explorer

Microsoft представила нову версію браузера Internet Explorer
Microsoft представила нову версію браузера Internet Explorer
В даний час web-оглядач доступний у вигляді бета-версії.

Компанія Microsoft представила браузер Internet Explorer 11 на конференції Build, яка в даний час проходить у Сан-Франциско. Web-оглядач доступний у вигляді бета-версії. Офіційний реліз програми відбудеться разом з Windows 8.1.

Як розповіли в компанії, основні нововведення IE11 зосереджені навколо роботи браузера з сенсорними екранами, а також з інноваційною технологією WebGL. У компанії говорять, що традиційно сенсорна оптимізація та підтримка веб-рендерінгових технологій – це дві найскладніші для мікропроцесорів області, тому розробникам довелося провести значну оптимізацію програмного коду браузера.

Розробники заявляють, що вони також поліпшили інтеграцію браузера з мобільною операційною системою Windows Phone. Крім цього, Microsoft також поліпшила систему синхронізації веб-вмісту.

Що стосується WebGL і HTML 5, то тут IE11 обзавівся повноцінною підтримкою браузерного відео без задіяння плагінів і сторонніх додатків, а також допоміжних кодеків. Останнє особливо оцінять західні користувачі, що використовують інтернет-телебачення, наприклад Netflix.

Back to top button