Головне

Microsoft оголосила про вихід Windows 8

Microsoft оголосила про вихід Windows 8
Microsoft оголосила про вихід Windows 8
25 жовтня 2012 року корпорація Microsoft оголосила про вихід Windows 8 для користувачів у всьому світі, в тому числі і в Україні.

Як повідомили представники світового IT-гіганта в Україні, починаючи з 26 жовтня нові додатки будуть доступні в розпочатому Windows Store.

Відзначимо, що вже сьогодні користувачі зможуть придбати нові пристрої на Windows 8 в роздрібних мережах та інтернет-магазинах в Україні.

Користувачі також зможуть оновити свої комп’ютери до Windows 8 на більш ніж 140 ринках, у тому числі і в Україні.

Windows 8 буде доступна в роздробі в двох версіях – Windows 8 і Windows 8 Pro. Для бізнес-користувачів виходить версія Windows 8 Enterprise, яка пропонує нові можливості для підвищення продуктивності завдяки таким функціям як Windows To Go, DirectAccess і BranchCache, а також поліпшену безпеку з функціями BitLocker і AppLocker.

Водночас, запускається новий член родини Windows, розроблений для планшетів на ARM-процесорах, – Windows RT, яка буде доступна передвстановленою на нових пристроях.

Цікаво, що до кінця січня 2013 користувачі ПК, що працюють на Windows XP, Windows Vista або Windows 7, можуть завантажити Windows 8 Pro за орієнтовною роздрібною ціною 39,99 долара.

У той же час комп’ютери з Windows 7, придбані в період з 2 червня 2012 року з 31 січня 2013 в більш ніж 140 країнах, включаючи Україну, можна оновити до Windows 8 Pro за орієнтовною роздрібною ціною 14,99 долара в рамках програми Windows Upgrade Offer .

Між тим, в компанії Samsung Electronics повідомили, що з 26 жовтня в Україні почнуться продажі планшетних комп’ютерів ATIV Smart PC і ATIV Smart PC Pro, що працюють під управлінням нової ОС.

Back to top button