Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Медики розповіли, навіщо потрібно включати гранати в щоденний раціон

Гранат багатий антиоксидантами і, отже, несе користь для здоров’я, кажуть дієтологи. Відомо, що сік граната захищає від серцевого нападу та інсульту. Зокрема, гранат не дає утворюватися відкладенням в судинах і навіть їх розсмоктує.

Ще він підтримує рівень цукру і холестерину в нормі. У гранаті не так багато калорій, в ньому немає холестерину і насичених жирів. Ряд досліджень навіть довів, що гранат руйнує клітини раку грудей. А сік прибирає вільні радикали, гальмує ріст пухлин та інші процеси, пов’язані з радикалами.

В цілому гранати показані людям з гіпертонією. Даний продукт зменшує ураження та запалення в судинах. Ефект можна порівняти з аспірином, який розріджує кров. Приємний бонус – гранат сприяє клітинній регенерації в епідермальному і дермальному шарах шкіри, прискорює загоєння ран, запобігає появі темних плям на шкірі.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*