Головне

Мальтійський орден відзначив 900-річчя папського протекторату

Лицар Честі і Відданість у відповідному вбранні
Лицар Честі і Відданість у відповідному вбранні
У Ватикані в суботу, 9 лютого, відбулася церемонія, присвячена 900-річної річниці протекторату Мальтійського лицарського ордену Святому престолу. У ній взяли участь Папа Римський Бенедикт XVI і близько чотирьох тисяч членів ордену та волонтерів.

У своїй промові, зверненій до присутніх, Бенедикт XVI відзначив важливу роль, яку лицарі Мальтійського ордена протягом століть грали в захисті паломників в Єрусалимі. Він закликав членів ордену не забувати про своє коріння і продовжувати надавати допомогу нужденним.

Орден був заснований в 1048 році як організація, яка допомагає бідним і хворим паломникам на Святій землі. Під час першого хрестового походу організація перетворилася на релігійно-військовий орден, що потрапив в 1113 році під протекцію Папи Римського.

Після того, як християни втратили Єрусалим, центром роботи ордена став острів Родос, а потім Мальта. У 1834 році організація переїхала до Риму.

В даний час Мальтійський орден налічує 13,5 тисячі членів. У його роботі беруть участь також 80 тисяч волонтерів і 25 тисяч медичних працівників. Орден веде гуманітарну роботу в більш ніж 120 країнах по всьому світу.

Back to top button