Головне

Mac OS X Mountain Lion 10.8.4 вже доступна для завантаження

Mac OS X Mountain Lion 10.8.4 вже доступна для завантаження
Mac OS X Mountain Lion 10.8.4 вже доступна для завантаження
Корпорація Apple офіційно оголосила про вихід OS X v10.8.4 – четвертого інкрементного оновлення для операційної системи Mountain Lion, яке включає в себе «функції і виправлення, що підвищують стабільність, сумісність і безпеку вашого Mac».

Отже, оновлення Mac OS X 10.8.4 забезпечує поліпшену сумісність з окремими корпоративними мережами Wi-Fi, вдосконалену підтримку Microsoft Exchange у розділі «Календар», розширену сумісність VoiceOver з текстовими даними в документах PDF. Крім того, тепер вхід в систему Active Directory здійснюється ще простіше, реплікація даних OpenDirectory виконується швидше, а прокол 802.1X підтримує мережі Active Directory.

Як зазначено в офіційному релізі, OS X 10.8.4 містить різноманітні патчі, включаючи виправлення проблеми, яка не дозволяла виконувати дзвінки FaceTime на неамериканські номери. Що ж до помилки,що не дозволяє автоматично переходити в сплячий режим після використання програми Boot Camp, то і з нею в Apple нарешті впоралися.

Примітно, що оновлення також включає в себе чергову версію фірмового браузера – Safari 6.0.5, який робить більш стабільним відвідування web-сайтів з функціями чату та ігор.

Безкоштовно завантажити оновлення OS X Mountain Lion 10.8.4 можна за посиланням http://mac.softpedia.com/get/System-Utilities/OS-X-Mountain-Lion.shtml.

Back to top button