Конспекти уроків хімії 10 класУсі уроки хіміїФайли

Лужні елементи Натрій та Калій. Фізичні та хімічні властивості їх простих речовин, основний характер їх оксидів та гідроксидів, біологічна роль елементів (10 клас. Хімія)

Тема: Лужні елементи Натрій та Калій. Фізичні та хімічні властивості їх простих речовин, основний характер їх оксидів та гідроксидів, біологічна роль елементів. Лабораторний дослід №10. Ознайомлення із зразками сполук Натрію і Калію

Мета: Поглибити і розширити знання учнів про метали на прикладі лужних металів Натрію і Калію, вивчити зв’язок між властивостями оксидів, гідроксидів, солей Натрію і Калію, їх одержанням і застосуванням;

розвивати навички складання хімічних рівнянь на прикладі хімічних властивостей Натрію, Калію та їхніх сполук;

виховати спостережливість та самостійність учнів.

Обладнання: Періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва, таблиця розчинності, ряд активності металів, колекція зразків сполук Натрію та Калію, хімічний посуд, дистильована вода, металічний натрій, розчин фенолфталеїну.

Тип уроку: Комбінований.

Базові поняття:  Ряд активності металів, електронегативність, електроліз, пероксиди, гігроскопічність.

 

Завантажити: Лужні елементи Натрій та Калій. Фізичні та хімічні властивості їх простих речовин, основний характер їх оксидів та гідроксидів, біологічна роль елементів (10 клас. Хімія) (Розмір: 34.7 KB, Завантажень: 33)
Back to top button