Головне

Linux Foundation: кількість впроваджень Linux росте третій рік поспіль

Linux Foundation: кількість впроваджень Linux росте третій рік поспіль
Linux Foundation: кількість впроваджень Linux росте третій рік поспіль
Згідно з даними щорічного звіту Linux Foundation корпоративне використання системи Linux стабільно зростає вже третій рік поспіль і компанії постійно збільшують інвестиції в екосистему відкритої ОС. У звіті, підготовленому спільно з компанією Yeomans Technology Group, говориться, що інвестиції в Linux росли протягом усього 2012 року, проте в четвертому кварталі 2012 року вони помітно знизили темпи і збільшилися від порівнянних показників 2011 всього на 3,1%.

Всього за підсумками 2012 бізнес збільшив свої вкладення в Linux на 12,7% від рівня 2011 року, тоді як інвестиції в Windows зросли на 3,2%, а в Unix – знизилися на 24,1%. “Ми бачимо стійке зростання кількості впроваджень Linux у бізнес-секторі, особливо в найбільш важливих галузях бізнесу”, – говорить Аманда Макферсон, віце-президент з маркетингу Linux Foundation.

За її словами, безліч підприємств не тільки впроваджують Linux як таку, але й істотно збільшують інвестиції в Linux-орієнтовані технології, а також в Linux-програмування.

У Linux Foundation говорять, що також провели опитування серед підприємств, для яких Linux є домінуючою ОС, і виявили, що 74% підприємств планують використовувати Linux в якості плацдарму для розгортання хмарних сервісів, 76% опитаних заявили, що за минулий рік вони збільшили кількість серверів і робочих станцій, що працюють під Linux. 73% Linux-користувачів заявили, що вони застосовують відкриту ОС для критично-важливих додатків. Ще 80% говорять, що в найближчі два роки вони мають намір збільшувати кількість працюючих на підприємствах Linux-серверів. 20% говорять, що мають намір активніше впроваджувати Windows для створення гетерогенних середовищ.

Back to top button